Havadis16.com - 17 Kasım 2018, Cumartesi

Sporculara ‘Doğa’ desteği

22 Eylül 2016
Sporculara ‘Doğa’ desteği için yorumlar kapalı
Sporculara ‘Doğa’ desteği

Voleybolda adından sıkça söz ettiren ve Türkiye’yi Avrupa kupalarında başarıyla temsil eden Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, voleybol altyapısını daha da güçlü hale getirmek için Doğa Okulları ile protokol imzaladı. Voleybolda Sultanlar Ligi´nde 4 sezondur başarılı bir performans sergileyen, Büyükşehir Belediyespor, altyapısını daha da güçlendirecek bir hamleye imza attı. Yerel liglerde başarıyla mücadele eden, Türkiye şampiyonalarında da kupalar kaldıran Bursa temsilcisi, daha donanımlı sporcular yetişmesi için Doğa Okulları ile işbirliğine gitti.

Büyükşehir Belediyesi Fethiye Spor Kompleksi Voleybol Salonunda gerçekleştirilen törenle yeşil beyazlılar ile Doğa Okulları arasında protokol imzalandı. Okul-kulüp işbirliğinin en güzel adımlarından birini attıklarını belirten Büyükşehir Belediyespor Başkan Yardımcısı İlhan Satık, “Geçen sezonlarda başarılı bir performans sergileyen kulübümüz, Doğa Okulları ile yapılan işbirliği sayesinde daha da güçlenecek. Örnek olacak çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum” diye konuştu.
Doğa Okulları İl Koordinatörü Nazlı Sert, yapılan protokolle eğitim ve spor alanlarında güzel çalışmalara imza atacaklarını ifade ederken, Doğa Okulları Spor Koordinatörü Tunç Dağal da 106 kampüsü ve 60 bin öğrencisi bulunan Doğa Okulları´nın 6 dünya ve birçok Türkiye şampiyonluklarının bulunduğuna dikkat çekerek, “Kaliteli ve sportif gençler yetişmesini istiyoruz. Bu protokol daha başlangıç, yatırımlarımız devam edecek” dedi.
Büyükşehir Belediyespor Voleybol Şube Koordinatörü Ersin Yılmaz da “Karşılıklı başarı hikayesi yazacağız. Bu anlaşmayla sporcularımızın tüm eğitim masrafları da Doğa Okulları tarafından karşılanacak. Bursa adına önemli bir proje olacağını düşünüyorum” şeklinde konuştu.
İmza töreninin ardından Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık Doğa Okulları temsilcileri Nazlı Sert ve Tunç Dağal’a plaket takdim etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.