Havadis16.com - 20 Mayıs 2018, Pazar

Taksi durakları yenileniyor

23 Ağustos 2016
Taksi durakları yenileniyor için yorumlar kapalı
Taksi durakları yenileniyor

İlçe genelindeki taksi duraklarını yenileyerek taksici esnafı için daha kullanışlı hale getiren Osmangazi Belediyesi, modern bir görünüme kavuşan Gençosman Taksi Durağını hizmete açtı. Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, açılış sonrası durakta taksicilerle çay içip sohbet ederken, durakta bulunmayan taksicilere de telsizden ulaşarak hayırlı işler diledi.

 

Bağlarbaşı ve Hürriyet duraklarının ardından Gençosman Taksi Durağı da Osmangazi Belediyesi tarafından yenilenerek modern bir görünüme kavuştu. Görünüşünün yanı sıra, fiziki olarak taksici esnafının ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanan Gençosman Taksi Durağını hizmete açan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, “Taksi durakları kentin en önemli mekanları. Yurt içinden olsun, yurt dışından olsun kentimize gelen ziyaretçilerin ilk uğradıkları yerlerden biri de taksi duruklarımız oluyor. Dolayısıyla buraların görüntüsü, aynı zamanda kent turizmine de doğrudan etki yaratıyor” dedi.

 

DÜNDAR: ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ

 

Taksici esnafının talepleri doğrultusunda durakları yenileme çalışmaları başlattıklarını söyleyen Başkan Dündar, “Bağlarbaşı ve Hürriyet’in ardından Gençosman Taksi Durağımızı da yenileyerek hizmete açtık. Her üç durağımız da, proje olarak taksicilerimizin görüş ve önerileri doğrultusunda yapıldı. İçerisinde mutfak, lavabo ve bekleme alanı bulunuyor. Toplam 15 metrekarelik kullanım alanına sahip durak, çevre düzenlemesi ile birlikte Bursa’mıza yakışan bir yer oldu. Taksici esnafımıza ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.