Havadis16.com - 21 Kasım 2018, Çarşamba

Toktaş teşkilat ziyaretlerine devam ediyor

27 Mart 2015
Toktaş teşkilat ziyaretlerine devam ediyor için yorumlar kapalı
Toktaş teşkilat ziyaretlerine devam ediyor

Türkiye’nin 7 Haziran’da tarihi bir seçim yaşayacağını belirten MHP Milletvekili Aday Adayı Hasan Toktaş, “Sandıktan zaferle çıkmamızın tek yolu kadınlarımızın desteği ile mümkün. Onun için biz kutlu iktidar yürüyüşümüzü kadınlarımızla birlikte yapacağız” dedi.

MHP Bursa Milletvekili Aday Adayı Hasan Toktaş, teşkilat ziyaretlerine Osmangazi, Nilüfer ve Mudanya’da devam etti. Partililerin yoğun ilgisiyle karşılanan Toktaş, Türkiye’nin 7 Haziran’da tarihi bir seçim yapacağını hatırlatarak,  “Ülke, bölünmenin eşiğine getirildi. Vatanın coğrafyasının bir bölümü devletin kontrolünden çıkartılarak,  bölücü örgütün insafına terk edilmiş durumda. Yolsuzluk, hırsızlık aldı yürüdü. İşsizlik vakayı adiye haline geldi. Bu sorunların çözüm reçetesi ülkücü kadrolardır. Biz, önümüzdeki seçimlerin ‘kaza’sı olmadığını milletimize anlatmalıyız. Milletimize, bölücülere, hırsızlara, hortumculara karşı bizimle yürüyün diyoruz” ifadelerini kullandı.

OYUNUZU HELAL ETMEYİN

Makam ve mevkide gözü olmadığını, milletvekilliğini istemesinin tek nedeninin hizmet olduğunu vurgulayan Toktaş, “Her zaman tabanla milletimle iç içe oldum. Bundan sonra da böyle devam edecek. Bizim derdimiz, makam mevki değil, ülkemiz ve milletimiz. Birinci sırada 11. sırada veya listede hiç yer almama durumumuzda dahi aynı inançla çalışmaya devam edeceğiz. Ben bir arı misali kimin yiyeceğine bakmadan bal yapacağım. Eğer milletimizin vekili olmak nasip olursa, görev yapacağım 4 yıl boyunca Bursa’nın gitmediğim bir tek mahallesi bir tek köyü kalırsa bana verdiğiniz oyu helal etmeyin” diye konuştu.

unnamed (3)

SANDIĞIN ANAHTARI KADINLARDA

Türkiye’nin geçtiği zor dönemeçte milletin umudunun MHP olduğunu, gittikleri her yerde vatandaşların bunu kendilerine söylediğini aktaran Toktaş, “Bizim bu ümidi boşa çıkarma lüksümüz yok. Bunun için her zamanınkinden daha çok çalışmak zorundayız. Bu süreçte özellikle kadınlarımızın desteğine çok ihtiyacımız var. Milliyetçi Hareket’in iktidarının yolu kadınlarımızın, analarımızın bacılarımızın çalışmalarından geçiyor. Eğer sandıktan bir zafer bekliyorsak bunun tek yolu kadınlarımızın bize olan desteğidir. Bunun için bu kutlu iktidar yürüyüşümüzü kadınlarımızla birlikte yapacağız” dedi.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.