Havadis16.com - 17 Ocak 2019, Perşembe

Üç liderden NATO zirvesinde samimi sohbet

12 Temmuz 2018
Üç liderden NATO zirvesinde samimi sohbet için yorumlar kapalı
Üç liderden NATO zirvesinde samimi sohbet

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump ve Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile görüştü. Üç ismin buluşmasında renkli anlar yaşandı.

Üç liderden NATO zirvesinde samimi sohbetNATO Zirvesi’ne katılmak üzere Belçika’nın başkenti Brüksel’de bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump ve Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile görüştü. Üç ismin buluşmasında renkli anlar yaşandı.

Üç liderden NATO zirvesinde samimi sohbetLiderler ayak üstü birbirleriyle sohbet etme imkanı buldu. NATO zirvesinde Trump ve Macron’ın samimiyeti dikkat çekti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, liderler zirvesi için geldiği NATO Karargahında seremoni alanına ABD Başkanı Trump ile birlikte gitti. Öte yandan bugün başlayan NATO Zirvesi Türkiye açısından birçok ilke sahne oldu.

Üç liderden NATO zirvesinde samimi sohbetBelçika’nın başkenti Brüksel NATO Zirvesine ev sahipliği yapıyor. Liderler aile fotoğrafı ve hava gösterisi öncesi NATO Genel Sekreteri eşliğinde Jens Stoltenberg eşliğinde NATO’nun tarihini ve faaliyetlerini anlatan sergiyi gezdi.

Üç liderden NATO zirvesinde samimi sohbetHulusi Akar Cumhurbaşkanlığı Kabinesinin “Milli Savunma Bakanı”; Berat Albayrak ise “Hazine ve Maliye Bakanı” sıfatıyla ilk kez zirveye katıldı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.