Havadis16.com - 19 Eylül 2018, Çarşamba

Ünlülerden Zafer Bayramı mesajları

30 Ağustos 2013
Ünlülerden Zafer Bayramı mesajları için yorumlar kapalı
Ünlülerden Zafer Bayramı mesajları

Büyük Zafer’in 91. yıldönümü tüm yurtta törenlerle ve büyük bir heyecanla kutlanırken, siyaset, sanat ve medya dünyasının ünlü isimleri ise Twitter üzerinden mesajlar yayımlıyor.

Hakan Şükür: Unutmayın; Her milletin müdafaadan ümidinin kesildiği anda bu milletin taarruzu başlar! #30AğustosZaferBayramıKUTLUOLSUN
Seda Sayan: 30 Ağustos Zafer Bayramı tüm yurtta huzur ve sevinçle kutlansın.

Mustafa Sandal: : #30AğustosZaferBayramıKUTLUOLSUN

Muharrem İnce: #30AğustosZaferBayramıKUTLUOLSUN Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, şehitlerimizi saygı ve şükranla anıyorum.

Ertuğrul Günay: Başkomutan Gazi M.Kemal Atatürk ve arkadaşlarını, büyük Zafer’in yıldönümünde yeniden sonsuz rahmet ve şükran duygularımızla anıyoruz.

Sabahat Akkiraz: 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun. Savaşın gölgesinde kutlayacağımız bu bayramda ”Yurtta Sulh Cihanda Sulh” sözünün anlamını tekrar düşünmeliyiz. Barış en büyük hedefimizdir. Savaşın her türlüsü sadece yıkım, ölüm ve acı getirir. Sonsuza kadar Barış Güvercinleri uçsun gökyüzünde.

Gülben Ergen: #30AğustosZaferBayramıKUTLUOLSUN TÜRKÜZ CUMHURİYETİN GÖĞSÜMÜZ tunç siperi Türk’e durmak yaraşmaz! Türk önde Türk İLERİ

Berna Laçin: Çekin gözünüzü elinizi üzerimizden johnyler. Biz böyleyiz. Biraz itişiriz ama sonra gene sevişiriz. Bu vatan hepimizin. #30AgustosZaferBayramı

Fettah Can: : Bir sürü mal mülk miras bırakabilirsiniz! Bayram bırakmak, yaradanın ayrıcalıklı kullarına nasip olur. 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu olsun.

Özlem Yıldız: Basta ulu önder Atatürk ve silah arkadaşlarını ayrıca bu ülke için şehit olmuş tüm askerlerimizi saygıyla anıyorum. Zafer bayramı kutlu olsun.

Alişan: 30 Ağustos Zafer Bayramı’mız kutlu olsun.

Cenk Eren: Keşke 30 Ağustos zafer bayramı törenlerine cumhurbaşkanımız hanedan mensuplarınıda davet etse cumhuriyetimiz ve geçmişimiz ne güzel olur.

Ceyhun Yılmaz: : Mustafa Kemal ATATÜRK Ve tüm silah arkadaşlarının Ruhu şâd olsun! #30AğustosZaferBayramıKUTLUOLSUN

Şoray Uzun: #30AğustosZaferBayramıKUTLUOLSUN

Tuğba Özay: #30AğustosZaferBayramıKUTLUOLSUN Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve o dönemde mücadele eden insanlarımızı saygıyla anıyorum.

Ünlülerden Zafer Bayramı mesajları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.