Havadis16.com - 22 Temmuz 2018, Pazar

Unutmadılar

3 Ekim 2016
Unutmadılar için yorumlar kapalı
Unutmadılar

AK Parti Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkanlığı organizasyonunda, AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, İl Başkan Yardımcısı ve İl Sosyal Politikalar Başkanı Muharrem Durmuş ile İl Yöneticileri Zahide Arı ve Süheyla Bülbül’ün katılımları ile gerçekleşen programla Bursamızda yaşayan bazı büyüklerimize ziyaretler gerçekleştirildi. Başkan Torun ve beraberindeki heyet ilk önce İlçe Başkanı Saadettin Akkoyunlu ve Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Enver Erdoğan ile birlikte Mustafakemalpaşa’nın Kumkadı Mahallesi’nde yaşayan 116 yaşındaki Fatma Bingöl’ü ziyaret etti.Burada Fatma Nine’nin hatırını sorup ellerinde öpen Başkan Torun ve beraberindeki heyet, Kumkadı ve Ormankadı mahallelerinde halkla buluşup sohbet etti.

Başkan Torun ve beraberindeki heyet daha sonra Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz ve Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ile birlikte önce Karaman Mahallesi’nde yaşayan Emine İşel (90) ve Gülbahçe Mahallesi’nde yaşayan Bayram Vatan’ı (88) ziyaret ederek hayır dualarını aldı. Programın sonunda darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuz gecesinde il başkanlığı önünde toplanan onbinlere seslenen Başkan Torun ve diğer partili yöneticilere tüm teknik ekipmanları ile destek sağlayan İntizam Mahallesi’nde hizmet veren Starvoice Ses Sistemleri Sahipleri Murat ve Ferhat Üreme kardeşleri işyerlerinde ziyaret ederek teşekkür etti. Heyet daha sonra İntizam Mahallesi’nde esnaf ve halkla bir araya geldi.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan İl Başkanı Cemalettin Torun, toplumların sağlıklı gelişimi için yaşlılara saygı ve sevginin önemine vurgu yaptı. Hepimizi büyük emekleri ile bugünlere getiren büyüklerimizin her zaman baş üstünde tutulması gerektiğini vurgulayan Başkan Torun, “Bu anlamlı günde ziyaretlerimizle büyüklerimizin hayır dualarını almaya çalıştık. Dinimizde ve kültürümüzde yaşlılarımızın çok önemli bir yeri var. Bu önemi hiçbir zaman unutmamak ve bizleri bugünlere taşıyan büyüklerimizin kıymetini her zaman bilinmesi dileğiyle tüm büyüklerimin ellerinde öpüyorum” dedi.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.