Havadis16.com - 16 Aralık 2018, Pazar

USLU: Sen Bursaspor’sun!..

26 Mart 2013
USLU: Sen Bursaspor’sun!.. için yorumlar kapalı
USLU: Sen Bursaspor’sun!..

Bursaspor Genel Sekreteri İlhan Uslu antrenman öncesi saha kenarında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Kasımpaşa’nın iyi bir takım olduğunu ancak Bursaspor’un da iyi oynadığını belirten Uslu, “Futbol kalitesi maçtan maça değişiyor. Ama futbolcularımız ve teknik heyetimiz bu maçın önemini biliyor. Kazanan biz olacağız ve Avrupa hedefine ulaşacağız” diye konuştu.

1 ATACAKLARSA 2 ATACASIN
Bir gazetecinin, “Hakem kararları maçı etkiler mi? Bundan çekiniyor musunuz?” sorusuna Uslu, “Sen Bursaspor’sun. Hakemi de yeneceksin. 1 atacaklarsa 2 atacaksın. Bu anlayışı yerleştirebiliyorsak hakemler bizi etkilemez. Şanssızlıklar olabilir, ama biz iyi oynadıktan sonra hakemi de yeneriz diyemiyorum. Onların art niyetli olduklarına da inanmak istemiyorum. Bizim söylediğimiz yapılan hatalarla alakalı, art niyetle alakalı değil. Olmamasını diliyoruz” şeklinde konuştu.
50.YIL PROJELERİNE BAŞLADIK
50’inci yıl projeleriyle ilgili çalışmaların sürdüğünü belirten Uslu, “50’inci yıl projelerine başladık. Geçtiğimiz hafta köy okulu ziyareti oldu. Bu hafta da bir okula gitmeyi düşünüyoruz. Nisan ayı içinde Bursaspor fotoğraf sergimizi gerçekleştireceğiz. Mayıs ayında timsah yürüyüşü ile ilgili çalışmamız olacak ve şampiyonluk etkinlikleri olacak. Haziran’da da konser ve ay sonunda da bir balo düşünüyoruz. Değişik etkinlikler olacak. Bunları tüm yıla yayıyoruz. Yoğun bir yıl yaşacağız” dedi.
“BATALLA DA YILDIZ DEĞİLDİ”
Yeni sezonda yıldız transfer olup olmayacağı yönündeki soruya ise İlhan Uslu şu yanıtı verdi: “Yıldızdan yıldıza fark var. Yıldız olabilecek transfer önemli. Bu altyapıdan da dışarıdan da olabilir. Batalla bize geldiğinde yıldız değildi. Böyle bir transfer olduktan sonra yapılır. Alt yapının çok iyi araştırılması lazım. A2 ye gelene kadar çok iyi futbolcular var A takıma adapte edemiyorduk. İnşallah bu yıl bunları da başarırız. Kanatlarda sıkıntı var. Bunları alt yapıdan çözersek uzun süre Bursaspor’un sıkıntısı olmaz.”

“BİZİ ENGELLEMEK İSTİYORLAR”
Reklam konusunda bazı sıkıntıların yaşandığını, şirketlerde üst düzey yönetimden onay çıkmadığını belirten Uslu, “Belli aşamaya geliyor. Sonra nedense üst düzey yönetimden onay çıkmıyor. Bu yöneticilerin tamamı İstanbul takımlarını tutuyorlar. Şahsi kanaatim Bursaspor bu şekilde engellenmek isteniyor. Taraftarların kulübe destek olan firmalara sempatisi oluyor. Bunu da akıllı olan kullanıyor. Bursaspor artık Türkiye’yi aşan dünya markası. Bursaspor’a ne kadar değer verdiklerini görüyoruz. Maalesef global şirket olduklarını iddia eden Bursa firmaları bunları görmüyorlar. Görürlerse kazanacaklar. Diğer firmalara da çok teşekkür ediyorum” dedi.

USLU: Sen Bursaspor’sun!.. Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.