Havadis16.com - 16 Kasım 2018, Cuma

Vali muhtarları dinledi

13 Eylül 2018
Vali muhtarları dinledi için yorumlar kapalı
Vali muhtarları dinledi

Bursa Valisi İzzettin Küçük Çarşamba ek hizmet binasındaki toplantı salonunda mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Vali Küçük’ün başkanlığını yaptığı toplantıya Vali Yardımcısı Ergun Güngör, İl Jandarma Komutanı Hakan Saraç, İl Emniyet Müdür Vekili Cahit Şahin, kurum ve kuruluşların yetkileri katıldı. Toplantıda mahalle muhtarları temsil ettikleri mahallelerin sorunlarını ayrıca talep ve isteklerini dile getirdi.

DAHA GÜZEL OLACAK

Bursa’nın çok güzel ve güvenli bir şehir olduğunu vurgulayan Vali İzzettin Küçük; “Her güzelin olduğu gibi Bursa’nın da birtakım sorunları var. Sorunları çözümü noktasında ve mahalle sakinlerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına başta bizzat ben olmak üzere Kaymakamlarımız, siz değerli Mahalle Muhtarlarımız, İl Emniyet Müdür Vekilimiz ve Jandarma Komutanımız ayrıca şuan toplantımızda bulunan ve sizlerin talep ve istekleri doğrultusunda çalışmalarına yön verecek olan kurum ve kuruluşlarımızın müdürleri bulunmakta.

Bizler mahallerimizin daha güzel olması için, mahalle sakinlerimizin daha sosyal yaşayabilmeleri için, mahallelerimizin daha güvenli olması için tüm imkanlarımızı seferber etmiş bulunmaktayız. Alt yapıdan üst yapıya, park ve bahçelerden spor alanlarına kadar sorun ve önerilerinizi yerine getirebilmek adına tüm yetkililerimiz sizleri dinleyecek ve çözümü birlikte üreteceğiz. Güzel olan şehrimizi el birliği ile daha güzel hale getireceğiz.

İYİKİ VARSIN

Okullarımızın güvenliği, park ve bahçelerimizin güvenliği bizlerin olmazsa olmazı. Uyuşturucu kullanan ve bu uyuşturucuyu pazarlayanlarla mücadelemiz en sert şekilde devam ediyor. Uyuşturucu ile mücadelenin en başında gelen tedbir ailelerin çocuklarını iyi tanımaları, onlarla yakından ilgilenmeleri, sevgilerini göstermeleridir. Hatırlayacağınız üzere Trabzon’da Şehit olan Eren isminde bir yavrumuz vardı. Aslında bizlere, ailelere en güzel mesajı sosyal medyada paylaştığı bir cümle ile “Kimsede demiyor ki iyi ki varsın Eren” diyerek vermişti. Sizler evlatlarınıza sahip çıkmazsanız, sevgiye ve ilgile olan açlığını sizler gidermezseniz birileri bu boşluğu dolduracak. Unutulmamalıdır ki en iyi mücadele evlatlarımıza, gençlerimize sahip çıkarak onları bu illetten koruyarak verilmiş mücadeledir.” dedi.

Sorumlu oldukları mahallerin ihtiyaçlarını ve sorunlarını dile getiren muhtarlar ise yapılan bu toplantılardan memnun olduklarını belirterek, her konuda destekçileri olan Vali İzzettin Küçük’e teşekkür ettiler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.