Havadis16.com - 21 Ekim 2018, Pazar

Yenişehir’de geri sayım

23 Mart 2015
Yenişehir’de geri sayım için yorumlar kapalı
Yenişehir’de geri sayım

Bursa’nın Yenişehir ilçesinde eski garajın olduğu yere yapılacak büyük proje bu hafta yapılacak son görüşmeden sonra ihaleye çıkacak.
Yenişehir Belediyesi tarafından 8 bin metrekare alana yapılacak kapalı otopark, kapalı pazar yeri ve 2 adet düğün salonundan oluşan avam proje tamamlandı. Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik, “Uzun süren gayretler neticesinde tamamlanan projeyi bu hafta içinde son kez inceledikten sonra nihai kararımızı vereceğiz. İnşallah önümüzdeki günlerde ihaleye çıkmak için çalışmalar başlayacak. Bugüne kadar 4. kez bir araya geldik. Bütün arkadaşlarımızın da fikir ve düşüncelerini almak için toplantılar gerçekleştirdik. Biz yaptık, böyle olacak mantığı ile kapalı kapılar arkasında iş yapmayacağız. Her şeyimizi istişare ediyoruz” dedi.
8 bin 15 metrekarelik alana yapılacak olan yatırım bünyesinde çocuk oyun alanları, danışma noktaları, zabıta ve diğer noktaları yer alacağını söyleyen Çelik, “Her şey halkımızın rahatı ve refahı için yapılıyor. 15 milyon TL’ye yakın bir maliyet ile hizmete girecek olan bu yatırımların ilçemize ve insanımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.