Havadis16.com - 22 Ekim 2018, Pazartesi

Yeşil Lions’ta devir teslim

17 Haziran 2015
Yeşil Lions’ta devir teslim için yorumlar kapalı
Yeşil Lions’ta devir teslim

Bursa’nın en eski lions kulüplerinden Yeşil Lions Kulübü’nde Geçen Dönem Başkanı İlhami Öztürk, 2015-2016 Hizmet Dönemi için Efehan Otel’de düzenlenen görkemli bir törenle M. Orhan Efe’ye devretti.

Yeşil Lions Kulübü’nde devir teslim heyecanı yaşandı. 118-K Yönetim Çevresi Genel Yönetmeni Nejat Yahya, üst düzey Lions yöneticileriyle 118-K Yönetim Çevresi’ne bağlı kulüp başkanları ve çok sayıda üyenin katılım sağladığı gece, birbirinden renkli anlara sahne oldu. Efehan Otel’de düzenlenen törende Geçen Dönem Başkanı İlhami Öztürk görevini 2015-2016 hizmet dönemi için Mehmet Orhan Efe’ye devretti.

Yeşil Lions Kulübü’nün 30. yılına girerken başkanlık görevini yürüteceği için gururlu olduğunu dile getiren Efe, “30. yıla girerken hem 2. dönem başkanlığını icra edeceğim. Belki de kulübün eski üyeleri arasındaki en çok başkanlık yapan eski üyelik sıfatını kazanacağım. Bu açıdan duygu dolu anlar yaşıyorum.  Hepimiz adına bu son görevi icra edeceğim. Önümüzdeki yıl yeni arkadaşlarımızla sayımız 30’a yaklaşacak. Böylelikle güçlü, farklı ve yenilikler getiren bir kulüp olmaya çalışacağız” dedi.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.