Havadis16.com - 15 Aralık 2018, Cumartesi

YETİM ÇOCUKLARLA BULUŞTU…

5 Ocak 2016
YETİM ÇOCUKLARLA BULUŞTU… için yorumlar kapalı
YETİM ÇOCUKLARLA BULUŞTU…

AK Parti Osmangazi İlçe Kadın Kolları, çetin geçen kış ayları için ihtiyaç sahibi yetim çocuklara mont yardımında bulundu. AK Parti Osmangazi İlçe Binasında gerçekleşen programa AK Parti Osmangazi İlçe Kadın Kolları Başkanı Sibel Bedir Kara ve Kadın Kolları üyelerin yanı sıra; AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, AK Parti Bursa Milletvekili Bennur Karaburun, 24 ve 25. Dönem AK Parti Bursa Milletvekili İsmet Su, AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz ve ilçe yönetiminde görevli partililer katıldı. Her kış mevsiminde bu ve benzeri hayır programlarını gerçekleştirmeye dikkat ettiklerini belirten AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz, “ Öncelikle bu programı düzenleyen Kadın Kolları Başkanı Sibel Bedir Kara ve ekibini tebrik ediyorum. Hz. Ömer misali Osmangazi’nin neresinde bir sıkıntı varsa bizler mutlaka o sıkıntıyla hemhal olmak durumundayız ve onu gidermek zorundayız. Biz bu bilinçle hareket etmeye gayret ediyoruz. Eksik hiçbir şey bırakmamak için hem ilçe belediyemiz hem de ilçe teşkilatlarımızla bunları gidermeye çalışıyoruz. Bir nebze de olsa inşallah bu kardeşlerimizin ihtiyaçlarını giderebilmişizdir” dedi.

KARA: TÜM HAYIRSEVERLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Kış gününde çocuklara küçük birer hediye takdim etmek için bir araya geldiklerini söyleyen AK Parti Osmangazi İlçe Kadın Kolları Başkanı Sibel Bedir Kara da, “Peygamber Efendimiz çocukları mutlu etmeyi çok severdi. Bizler de Peygamber Efendimizi örnek alarak bu kış gününde çocuklarımızı ilçe binamıza davet ederek güzel vakit geçirmek istedik. İnşallah hediyelerimizi beğenirler ve mutlu olurlar. Programı düzenlememizde emeği geçen hayırsever vatandaşlarımıza, ilçe yöneticilerimize ve özellikle de kadın kolları yöneticilerimize çabalarından dolayı teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun” diye konuştu.

KARABURUN: ÇOCUKLARIMIZIN YÜZLERİ HEP BÖYLE GÜLSÜN

Güzel ve anlamlı bir sosyal sorumluluk projesinin altına imza attıkları için kadın kollarını tebrik eden AK Parti Bursa Milletvekili Bennur Karaburun, “İnşallah çocuklarımız bu montları giydikleri zaman bizim onlara nasıl sarıldığımızı hissederler. İyi günlerde kullansınlar, yüzleri hep böyle gülsün” ifadesini kullandı.

GÖZGEÇ: KADIN KOLLARIMIZ OKUL GİBİ FAALİYET GÖSTERMEKTEDİR

Böyle bir programda yer almaktan dolayı mutlu olduğunu belirten AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç ise, “Bizim kadın kollarımız siyasi bir kuruluş olmanın yanı sıra Türkiye’nin ve neredeyse Dünya’nın büyük sivil toplum kuruluşlarından bir tanesidir. Adeta bir okul gibi faaliyet göstermektedir. Ülkede olup bitene kulak vermesi bir yana hayır faaliyetlerini de başarılı olarak yürütmesi bizleri çok mutlu etmektedir. Burada bulunmaktan dolayı onur duyuyorum ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından Milletvekilleri ve parti yöneticileri çocukları elleriyle giydirerek sıcak ve samimi dakikaların yaşanmasına vesile oldular.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.