Havadis16.com - 19 Kasım 2018, Pazartesi

Yıldırım’da ücretsiz internet

28 Mart 2018
Yıldırım’da ücretsiz internet için yorumlar kapalı
Yıldırım’da ücretsiz internet

Yıldırım Belediyesi, güncel gelişmeleri yakından takip eden uygulamalarıyla vatandaşların ücretsiz internet hizmetinden faydalanmasına imkan tanıyor.

Yıldırım Belediyesi, modern çağın gereklerine uygun olanakları ilçe sakinlerinin kullanımına sunuyor. Yıldırım Belediyesi, ilçe sakinlerinin şehrin tarihi ve turistik yerlerinin yanı sıra muhtelif bölgelerde oluşturulan YILDIRIM NET ağı ile ücretsiz internet hizmetine sahip olması için yürüttüğü çalışmalarla vatandaşları teknolojinin nimetlerinden faydalandırıyor. Emirsultan Meydanı, Yeşil Meydanı, Cazibe Merkezi 1-2, Cumalıkızık, Mimarsinan Parkı ve Mustafa Kemal İlhan Parkı’nda oluşturulan 7 farklı erişim noktasında ücretsiz olarak sağlanan internet hizmetinden bugüne kadar 62 bin 287 kullanıcı faydalandı.

BİLGİYE SANİYELER İÇİNDE ERİŞİM

Gelişen teknolojiye ayak uyduran uygulamalarıyla Yıldırım Belediyesi’nin ilçe sakinlerinin yanında olmaya devam ettiğini belirten Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “Hayatımızın vazgeçilmez parçası haline gelen internetten vatandaşlarımızın ve turistlerin faydalanması amacıyla bu hizmeti sunduk. 7 farklı konumda kullanıma sunduğumuz ücretsiz internet hizmetimizle bilgiye ulaşma konusunda vatandaşlarımızı mahrum bırakmıyoruz. Birçok resmi işlem, müracaat, sonuç öğrenme ve bilgilendirme gibi işlemler internet üzerinden yapılırken, YILDIRIM NET ağı ile ilçe sakinleri anlık güncel gelişmelere de saniyeler içinde ulaşabiliyor. Bu hizmetlerimizi sürdürerek ilçemizin kalkınmasını, Yıldırımlıların hayatlarını kolaylaştıracak projelerle sağlamaya devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

NASIL YARARLANABİLİRSİNİZ?

 

Yıldırım’daki 7 farklı noktada kablosuz internete ücretsiz olarak bağlanmak oldukça kolay. Bu hizmetten faydalanabilmek için herhangi bir mobil cihazdan kablosuz ağları aratın. Seçenekler arasından ‘YILDIRIM NET’ ağını tercih edin. Karşınıza çıkan sayfada yer alan boşluklara adınızı ve soyadınızı, doğum tarihinizi, Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız ile cep telefonu numaranızı yazarak gönder butonuna basınız. Bu işlemleri tamamladıktan sonra açılan sayfada yer alan şifre bölümüne, cep telefonunuza gelen şifreyi yazarak tekrar gönder butonuna basıp internete bağlanabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.