Havadis16.com - 23 Ekim 2018, Salı

Yıldırım’ın madalya avcıları ödüllendirildi

8 Haziran 2015
Yıldırım’ın madalya avcıları ödüllendirildi için yorumlar kapalı
Yıldırım’ın madalya avcıları ödüllendirildi

Spora ve sporcuya verdiği desteği arttırarak sürdüren Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, ulusal ve uluslararası organizasyonlarda dereceye giren sporcuları onurlandırmayı sürdürüyor.

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, katıldıkları ulusal ve uluslararası müsabakalardan 49 madalya ile dönen Yıldırım Belediye Spor Kulübü sporcularını Yıldırım Belediye Meclisi Haziran ayı olağan toplantısında ağırladı. Başarı kazanan sporcuları her ay meclis toplantısında konuk ederek ödüllendirdiklerini söyleyen Başkan Edebali, “Çocuklarımızın ve gençlerimizin sporcu olarak yetişmelerini çok önemsiyoruz. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumanın en önemli yolunun spor olduğunun farkındayız. Geleceğimizin teminatı gençlerimizin yanında olarak onlara desteğimizi vermeye devam edeceğiz” dedi.

SPOR ŞEHRİ YENİ YILDIRIM

Yıldırım’ın 250 bin genç nüfusa sahip olduğunu hatırlatan Başkan Edebali, “İlçemizi, şehrimizi ve ülkemizi geleceğe taşıyacak olan gençlerimize desteğimiz tam. Kazandıkları başarılarla gururumuz olan gençlerimize, katıldıkları organizasyonlarda Yıldırım’ı en iyi şekilde temsil ettikleri için teşekkür ediyorum. Onların bu başarıları bizi ‘Spor Merkezi Yeni Yıldırım’ konusunda daha çok çalışmak için güç veriyor” diye konuştu. Daha sonra, farklı dallarda Türkiye şampiyonlukları olmak üzere, uluslararası ve ulusal organizasyonda dereceye giren 36 sporcu, başarılarına göre;  tam, yarım,  çeyrek ve gram altın ile ödüllendirildi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.