Havadis16.com - 22 Ekim 2018, Pazartesi

Yıldız Millilerden Başkan Altepe’ye teşekkür ziyareti

13 Mart 2013
Yıldız Millilerden Başkan Altepe’ye teşekkür ziyareti için yorumlar kapalı
Yıldız Millilerden Başkan Altepe’ye teşekkür ziyareti

 SIRBİSTAN’DA 28 MART – 7 NİSAN TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAK AVRUPA ŞAMPİYONASI’NDA TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDECEK OLAN VOLEYBOL YILDIZ BAYANLAR MİLLİ TAKIMI, BAŞKAN ALTEPE’Yİ ZİYARET ETTİ.

YILDIZ MİLLİ TAKIM BAŞ ANTRENÖRÜ VE AYNI ZAMANDA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ ANTRENÖRÜ ŞAHİN ÇATMA, MİLLİ TAKIMA KAMP İÇİN BÜYÜKŞEHİR’İN TESİSLERİNİ AÇAN BAŞKAN ALTEPE’YE TEŞEKKÜR ETTİ.
BAŞKAN ALTEPE, SIRBİSTAN’DA TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDECEK OLAN SPORCULARA BAŞARILAR DİLEDİ.

Sırbistan’da 28 Mart – 7 Nisan tarihleri arasında yapılacak Avrupa Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecek olan Voleybol Yıldız Bayanlar Milli Takımı, Başkan Altepe’yi ziyaret etti. Başkan Altepe, Sırbistan’da Türkiye’yi temsil edecek olan sporculara başarılar diledi.

Avrupa Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecek olan Yıldız Bayanlar Voleybol Milli Takımı, Bursa kampını Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nün tesislerinde sürdürüyor. Kamp için 2 Mart’ta Bursa’ya gelen ve 19 Mart’a kadar çalışmalarını burada sürdürecek olan Milli Takımın Baş antrenörü ve aynı zamanda Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü antrenörü Şahin Çatma, milli takım oyuncuları ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’yi ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımları ile futbol dışındaki branşlara yönelik spor tesisleri kazandırmasının sporda başarı açısından büyük önem taşıdığını dile getiren Çatma, özellikle altyapıdan sporcu yetişmesine katkı sağlayan tesisler nedeniyle Başkan Altepe’ye teşekkür etti.
Ziyarette hazır bulunan Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık da Büyükşehir Belediyespor Kulübü bünyesindeki 6 bin 500’e yakın sporcunun 5 bin 500’ünün bayan olduğunu belirterek, Büyükşehir Belediyesi sayesinde bayanların da ağırlıklı olarak spora yöneldiğini ifade etti.
Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe de futbol dışındaki spor branşlarında özel kulüplerin sınırlı olduğunu bu konuda belediyelerin spor kulüplerinin önemli bir görev üstlendiğini ifade etti. Bursa’da Büyükşehir Belediyespor Kulübü olarak hemen her branşta önemli yatırımlar yaptıklarını kaydeden Başkan Altepe, tesisleşme ile birlikte başarının da her geçen gün arttığına dikkat çekti.
Ziyaretin sonunda yıldız milli takım oyuncuları, Başkan Altepe’ye günün anısına ay yıldızlı forma hediye etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.