Havadis16.com - 22 Ekim 2018, Pazartesi

Yılmaz Vural Mudanyaspor’da

25 Haziran 2015
Yılmaz Vural Mudanyaspor’da için yorumlar kapalı
Yılmaz Vural Mudanyaspor’da

Yönetimsiz kalan Mudanyaspor için kolları sıvayan Bursaspor eski Başkanı Recep Günay, amatör kümede mücadele veren takıma başkan adayı oldu. Mudanyaspor için 3. lig hedefi koyan Günay, önemli işbirlikleri ve transferlerle amaca ulaşacaklarını söyledi.

Günay, ünlü teknik direktör Yılmaz Vural’ın kendilerine futbolcu ve teknik direktörlük konusunda yardımcı olacağını ifade ederek, “Bize teknik danışmanlık yapacak. Kendisi kulüpten maaş almayacak” dedi.
Mudanyaspor Başkan Adayı Recep Günay, İHA’ya açıklamalarda bulundu. Takımı Bölgesel Amatör Lig’den (BAL) 3. Lig’e çıkartmak için talip olduklarını ifade eden Günay, “Bunun için Yılmaz Vural ile görüştük. 3. Lig hedefimize ulaşmak için kendisinden yardım istedik. Kendisinden antrenör ve futbolcu tavsiyesi aldık. O da bize yardımcı olacağını söyledi. Bize birkaç futbolcu ve teknik direktör önerdi. Yılmaz hoca bize, yurt dışından da futbolcu bakıyor” dedi.

“YILMAZ HOCA KULÜPTEN MAAŞ ALMAYACAK”
Yılmaz Vural ile aralarında ağabey-kardeş ilişkisi bulunduğunu dile getiren Günay, “Bize teknik danışmanlık yapacak. Kendisi kulüpten maaş almayacak. Yılmaz hoca, Türkiye’de çok önemli bir isim. Bütün teknik direktör ve futbolcuları tanıyor. Bize de yardımcı olacak” şeklinde konuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.