Havadis16.com - 12 Aralık 2018, Çarşamba

Zekeriya Öz de mi tanık olacak ?

13 Aralık 2017
Zekeriya Öz de mi tanık olacak ? için yorumlar kapalı
Zekeriya Öz de mi tanık olacak ?

Reza Zarrab’ın sanıklıktan itirafçı olup tanıklığa geçmesiyle ABD’deki dava Halk Bankası Genel Müdürü Hakan Atilla davasına dönüştü. FETÖ firarisi komiser Hüseyin Korkmaz’ın tanık kürsüsüne oturtulmasının ardından başka kimlerin tanıklık yapabileceği tartışılmaya başlandı. Hürriyet yazarı Abdülkadir Selvi, firari savcılar Zekeriya Öz ve Celal Kara’nın da ‘tanık’ kürsüsüne oturabileceğini yazdı.

“Zarrab davasının üzerindeki cila döküldükçe, altındaki FETÖ bağlantısı daha fazla ortaya çıkıyor” diyen Abdülkadir selvi, “En iyisi Fetullah Gülen’i bu davaya bilirkişi tayin edin, olsun bitsin’ demiştim ama yakında Celal Kara ile Zekeriya Öz’ü tanık kürsüsünde görürsek şaşırmayın” dedi.

‘TANIK’ HÜSEYİN KORKMAZ ABD’YE NASIL KAÇIRILDI?

FETÖ’den 17 ay tutuklu kaldıktan sonra polislikten ihraç edilen Hüseyin Korkmaz’ın Türkiye’den nasıl kaçırıldığı, ne zamandan beri ABD’de olduğu sorularının cevaplarını bilmeye hakkımız olduğunu belirten Abdülkadir Selvi, “Hüseyin korkmaz belli ki sadece tanık sıfatıyla değil, danışman rolüyle de bu davanın hazırlık aşamasında görev üstlenmiş” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.